DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAOPATRZENIA

W tygodniu 782
W miesiącu 2875
Wszystkie 149361

Dostawa komory laminarnej do sporządzania cytostatyków - postępowanie do 30.000 euro

Postępowanie do 30.000 euro, na dostawę komory laminarnej do sporządzania cytostatyków, z fabrycznie zainstalowaną sondą izokinetyczną oraz z zainstalowanym monitorem komputerowym z tyłu szyby.

Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą:

dokumentów dopuszczających zaoferowane urządzenie do obrotu i używania (deklaracja zgodności lub certyfikat CE),

dokumentu potwierdzającego, że komora laminarna jest sprawdzona i certyfikowana przez powszechnie uznaną jednostkę notyfikującą, akredytowaną do certyfikacji w zakresie norm  EN 12469 i DIN 12980 jako komora bezpieczna do pracy z substancjami cytotoksycznymi.

Oferty wraz z załączonymi dokumentami, formularzem oferty, formularzem właściwisci techniczno - użytkowych oraz z zaakceptowanymi ogólnymi warunkami umowy należy złożyć do dnia 06.07.2017 r., do godz. 10.00 w Kancelarii Szpitala

ogólne warunki umowy.doc69 KB
Załącznik nr 1 formularz oferty.doc35.5 KB