DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAOPATRZENIA

W tygodniu 2055
W miesiącu 5728
Wszystkie 169741

Zamawiający ogłasza postępowanie o wartości do 14000 euro na:

„Podłączenie szpitali w ramach zadania: Budowa inteligentnego systemu zarządzania budynkiem i zintegrowanego systemu informatycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie”.

Zamówienie jest realizowane zgodnie z projekterm:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet II „Przyśpieszenie e-rozwoju Mazowsza”, Działanie 2.1. „Przeciwdziałanie wykluczeniu informacyjnemu”, Zadanie „Budowa inteligentnego systemu zarządzania budynkiem i zintegrowanego systemu informatycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie”

Ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert, opis przedmiotu i ogólne warunki umowy w załączeniu.

Termin skałdania ofert 15.01.2014 r.

ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert unia.docx63.64 KB
Opis przedmiotu zamówienia.odt62.54 KB