Szpital

   
_KRS5955.jpg

Logo.bmp

 

 

 

 

 

TMR_5957.jpg

POŁOŻNICTWO  

Sercem szpitala jest nowoczesny Blok Porodowy dysponujący dziewięcioma jednoosobowymi salami porodowymi. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas porodu w kompletnie urządzonych salach zgromadziliśmy najnowocześniejszą aparaturę. Przemyślana konstrukcja Bloku Porodowego pozwala na obecność członka rodziny przy porodzie zapewniając jednocześnie intymność. Towarzystwo bliskiej osoby podczas porodu naturalnego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

 

 

TMR_6017.jpgTMR_5988.jpg

Gwarantujemy przyjęcie każdej pacjentki,

zgłaszającej się do nas w celu odbycia porodu!

Po porodzie Pacjentki wraz z dziećmi przebywają w komfortowych, dwuosobowych pokojach z łazienką. Dzięki organizacji Oddziału Położnictwa w systemie rooming-in każda Mama ma zapewniony nieustanny kontakt ze swoim maleństwem i uczestniczy we wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych. Profesjonalny zespół lekarzy położników, neonatologów oraz położnych promuje naturalne karmienie piersią. Jako Szpital Przyjazny Dziecku wspieramy młode Mamy w karmieniu piersią i udzielamy porad lakatacyjnych.

_KRS5791_0.jpg_KRS5580_0.jpg_KRS5841_0.jpg

_KRS5861_1.jpg_KRS5491.jpg_KRS5974_2.jpg

Pacjentki z powikłaniami w okresie ciąży mogą liczyć na specjalistyczną pomoc w Pododdziale Patologii Ciąży.


_48J6196.jpg

NEONATOLOGIA

Nowonarodzone maleństwa otacza z kolei troską Oddział Neonatologii z wyodrębnionym Pododdziałem Wcześniaków
i Intensywnej Terapii
  poświęconym specjalistycznej opiece nad wcześniakami oraz Pododdziałem Patologii Noworodka.

Kompleksowa opieka w okresie ciąży, porodu i w pierwszych chwilach życia dziecka jest gwarantem wysokiego bezpieczeństwa - od wielu lat szczycimy się o połowę niższymi od krajowych wskaźnikami umieralności okołoporodowej.

 


_48J5904.jpg

  GINEKOLOGIA

W Szpitalu im. Św. Rodziny znajduje się doskonały Oddział Ginekologii. Dysponując nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym zespołem wykorzystujemy najnowocześniejsze metody operacyjne, wykonujemy drobne zabiegi oraz badania urodynamiczne u pacjentek
z nietrzymaniem moczu.


 

 

 

 

020_0.JPG

ONKOLOGIA

 

W 2008 roku uruchomiony został Oddział Chirurgii Onkologicznej z Pododdziałem Chemioterapii, zapewniający pacjentom komfortowe 2-3 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz wykwalifikowaną opieką pielęgniarską. Przy oddziale działa również Poradnia Onkologiczna. Posiadamy również Pododdział Ginekologii Onkologicznej specjalizujący się
w operacjach nowotworów narządu rodnego.

Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na porady lekarskie, badania profilaktyczne, chemioterapię oraz zabiegi chirurgiczne.
Dysponujemy w pełni wyposażoną Pracownią Leku Cytostatycznego.
Nasza pracownia jako pierwsza w Warszawie realizuje wszelkie standardy określone prawem farmaceutycznym oraz dyrektywami unijnymi. Pozwala to na profesjonalne prowadzenie chemioterapii nowotworów w szerokim zakresie.
W ciągu każdego miesiąca na Oddziale Chirurgii Onkologicznej przeprowadzanych jest około 100 zabiegów chirurgicznych kobiet jak i mężczyzn.  

 

IMG_7759.JPG

PEDIATRIA

Oddział Pediatrii Szpitala im. Świętej Rodziny serdecznie zaprasza małych pacjentów, którzy wymagają leczenia szpitalnego. Oddział liczy 27 łóżek, sale są jedno- i dwuosobowe. Oddział ma profil ogólnopediatryczny. Leczone w nim będą głównie dzieci
z chorobami układu oddechowego, przewodu pokarmowego
i układu moczowego. Dzieci przyjmowane są ze skierowaniem od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) lub nocnej pomocy lekarskiej (NPL), ewentualnie bez skierowania w przypadku pilnej konieczności hospitalizacji.

 

 

_48J6030_0.jpg

PRZYCHODNIA PRZYSZPITALNA

Zapraszamy również do naszej Przychodni Przyszpitalnej, w której troskliwą opieką obejmujemy pacjentki ciężarne, kobiety ze schorzeniami ginekologicznymi, onkologicznymi, urologicznymi oraz chorobami piersi. Dla kobiet mających problemy z karmieniem zorganizowaliśmy Poradnię Laktacyjną. W ramach porad ambulatoryjnych oferowanych przez naszą Przychodnię zapewniamy Pacjentkom szybką i precyzyjną diagnostykę nieinwazyjną. Dysponujemy nowoczesnymi aparatami USG z możliwością badania trójwymiarowego. W Poradni Patologii Szyjki Macicy znajduje się nowoczesny kolposkop.


W ramach kompleksowej opieki nad pacjentem zapewniamy również pomoc psychologa. Nasi psychologowie oferują wsparcie pacjentom mającym trudności z zaadaptowaniem się do nowej roli rodzica,w depresji ciążowej i poporodowej, oraz rodzinom wcześniaków i dzieci z zespołami genetycznymi. Zapewniamy również pomoc rodzinom dotkniętym stratą dziecka.


Serdecznie zapraszamy wszystkie Pacjentki zapewniając wykwalifikowaną pomoc medyczną i  profesjonalną opiekę.


ONI NAM ZAUFALI

bez%C2%A0tytu%C5%82u_0.bmp